DESM

ACTUEEL

HET IS TEN STRENGSTE VERBODEN OM OVER DE GESLOTEN POORTEN EN HEKKEN TE KLIMMEN EN GEBRUIK TE MAKEN VAN DE VOETBALVELDEN. BIJ OVERTREDING KUNNEN ER SANCTIES VOLGEN VOOR BETROKKEN SPELERS
Ben Steijntjes
regulier
23 feb 20:20 Sparta'18 VR30+1 - DESM VR30+1 Sportpark De Moeësdiêk
23 feb 20:40 DESM VR30+1 - Merefeldia VR30+1 Sportpark De Moeësdiêk
23 feb 21:00 SVSH VR30+1 - DESM VR30+1 Sportpark De Moeësdiêk
23 feb 21:20 DESM VR30+1 - RKSVN VR30+1 Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 09:00 DESM JO11-1 - Eindse Boys JO11-1G Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 09:00 DESM JO11-2G - RKSVO JO11-2G Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 09:00 DESM JO9-1 - SVC 2000 JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 09:00 DESM JO9-2 - Veritas JO9-2G Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 09:00 MMC Weert JO9-3 - DESM JO9-3G Sportpark Graswinkel
24 feb 09:30 Roggel JO11-3 - DESM JO11-4G Sportpark De Mössehook
24 feb 09:30 SSE JO9-3G - DESM JO9-5G Sportpark de Heikampen
24 feb 10:00 Laar JO11-4 - DESM JO11-3G Sportpark Laarderveld
24 feb 10:30 Horn JO9-2 - DESM JO9-4 Sportpark Casquettenakker
24 feb 10:45 DESM JO15-2G - Laar JO15-4 Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 10:45 DESM JO13-3G - Wittenhorst JO13-4 Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 11:30 Someren JO13-4G - DESM JO13-2G Sportpark De Potacker
24 feb 12:45 DESM JO17-2G - Leveroy JO17-1G Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 12:45 DESM JO13-1 - Leveroy JO13-1G Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 13:00 FC Oda JO15-1 - DESM JO15-1G Sportpark Boshoven
24 feb 13:30 SVC 2000 JO15-2 - DESM JO15-3G Sportpark de Wijher
24 feb 14:00 Reuver JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark Dijckerhof
24 feb 14:30 DESM JO19-3G - ZSV JO19-3 Sportpark De Moeësdiêk
24 feb 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 - DESM JO19-2 Sportpark Panningen-Noord
24 feb 15:30 DESM JO19-1 - SVH'39 JO19-1G Sportpark De Moeësdiêk
25 feb 10:00 DESM 4 - Laar 5 Sportpark De Moeësdiêk
25 feb 10:00 SVVH 35+1 - DESM 35+1 Sportpark De Beekkant
25 feb 10:30 DESM 5 - Wilhelmina'08 3 Sportpark De Moeësdiêk
25 feb 11:00 Oranje Blauw'15 2 - DESM 2 Sportpark Gemeentelijk
25 feb 12:00 Someren 5 - DESM 3 Sportpark De Potacker
25 feb 14:30 VV ALFA SPORT 1 - DESM 1 ALFASPORT ARENA
3 mrt 09:00 DESM JO11-3G - SHH JO11-7 Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 09:00 DESM JO11-4G - EVV JO11-4G Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 09:00 DESM JO9-3G - Someren JO9-3G Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 09:00 DESM JO9-4 - ST Egchel/Panningen JO9-3 Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 09:00 DESM JO9-5G - RKSVN JO9-3G Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 09:00 MMC Weert JO9-2 - DESM JO9-2 Sportpark Graswinkel
3 mrt 09:30 VV GKC / RKHVC JO11-1G - DESM JO11-1 Sportpark In 't Veldt
3 mrt 10:30 S.V. Brandevoort JO11-3 - DESM JO11-2G sportpark Brandevoort
3 mrt 10:45 DESM JO15-3G - BEVO JO15-1G Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 10:45 DESM JO13-2G - RKSVO JO13-2G Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 10:45 MMC Weert JO9-1 - DESM JO9-1 Sportpark Graswinkel
3 mrt 11:00 Eindse Boys JO13-1G - DESM JO13-1 Sportpark Op de Hooven
3 mrt 11:30 Sparta'18 JO13-6G - DESM JO13-3G Sportpark 't Spansel
3 mrt 12:15 Bruheze JO17-2 - DESM JO17-2G Sportpark Espendonk
3 mrt 12:45 DESM JO19-2 - Sportclub Leeuwen JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 12:45 DESM JO15-1G - SVC 2000 JO15-1 Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 13:00 Someren JO15-2G - DESM JO15-2G Sportpark De Potacker
3 mrt 14:30 Brevendia JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark De Steinakker
3 mrt 15:00 DESM JO17-1 - SVC 2000 JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
3 mrt 17:00 NWC JO19-2 - DESM JO19-3G Sportpark 't Root
4 mrt 09:30 DESM 35+2 - Altweerterheide 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
4 mrt 09:30 DESM 35+1 - Merefeldia 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
4 mrt 10:00 Merefeldia 7 - DESM 5 Sportpark Merefeldia
4 mrt 11:00 Roggel 6 - DESM 4 Sportpark De Mössehook
4 mrt 11:30 DESM 2 - BSV Limburgia/Kamerland 2 Sportpark De Moeësdiêk
4 mrt 12:00 DESM 3 - RKSVO 3 Sportpark De Moeësdiêk
4 mrt 14:30 DESM 1 - Lindenheuvel-H´bloem 1 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 09:00 DESM JO11-1 - RKVB JO11-1 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 09:00 DESM JO11-2G - Laar JO11-2 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 09:00 DESM JO9-1 - Baarlo JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 09:00 DESM JO9-2 - VV GKC / RKHVC JO9-2G Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 09:30 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-2 - DESM JO13-2G Sportpark De Steinakker
10 mrt 09:45 SHH JO11-7 - DESM JO11-4G Sportpark De Wolfsberg
10 mrt 10:00 Grashoek JO9-2 - DESM JO9-5G Sportpark de Peelrand
10 mrt 10:30 RKMSV JO9-2 - DESM JO9-3G Sportpark De Starte
10 mrt 10:45 DESM JO15-2G - VV HEBES JO15-2 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 10:45 DESM JO13-3G - SVC 2000 JO13-4 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 10:45 MMC Weert JO11-3 - DESM JO11-3G Sportpark Graswinkel
10 mrt 10:45 Roggel JO9-2G - DESM JO9-4 Sportpark De Mössehook
10 mrt 12:45 DESM JO13-1 - Merefeldia JO13-2 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 13:00 MBC'13 JO15-2 - DESM JO15-3G Sportpark Mortelskoel
10 mrt 13:30 Merefeldia JO15-1 - DESM JO15-1G Sportpark Merefeldia
10 mrt 14:30 DESM JO19-3G - Mierlo Hout JO19-3 Sportpark De Moeësdiêk
10 mrt 14:30 BEVO JO19-1G - DESM JO19-2 Sportpark Hookervenne
10 mrt 14:30 MBC'13 JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark Mortelskoel
10 mrt 15:30 DESM JO19-1 - ST Panningen/Egchel JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
11 mrt 09:45 MMC Weert 35+2 - DESM 35+2 Sportpark Graswinkel
11 mrt 10:00 DESM 4 - Merefeldia 5 Sportpark De Moeësdiêk
11 mrt 10:30 DESM 5 - RKSVO 5 Sportpark De Moeësdiêk
11 mrt 10:30 SVC 2000 35+1 - DESM 35+1 Sportpark de Wijher
11 mrt 12:00 Merefeldia 2 - DESM 2 Sportpark Merefeldia
11 mrt 12:30 Laar 3 - DESM 3 Sportpark Laarderveld
11 mrt 14:30 Heksenberg 1 - DESM 1 Sportpark In de Struiken
DESM
Design by AAN15  -  Powered by DICO  © 2006-2018DigiBit