DESM

ACTUEEL

Oefenwedstrijden gezocht: Dinsdag 21 augsutus DESM 1 - Zondag 26 augustus DESM 2 - Donderdag 6 september DESM 1 - Donderdag 13 september DESM 2. Bij interesse neem contact op met Cor Scheepers 06-49926068
HET IS TEN STRENGSTE VERBODEN OM OVER DE GESLOTEN POORTEN EN HEKKEN TE KLIMMEN EN GEBRUIK TE MAKEN VAN DE VOETBALVELDEN. BIJ OVERTREDING KUNNEN ER SANCTIES VOLGEN VOOR BETROKKEN SPELERS
Ben Steijntjes
regulier
21 apr 09:00 DESM JO11-1 - Liessel jo11-1 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 09:00 DESM JO9-2 - Laar JO9-4 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 09:00 DESM JO9-5G - BEVO JO9-3G Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 09:00 DESM JO11-4G - Wilhelmina'08 JO11-2 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 09:00 EVV JO11-5 - DESM JO11-3G Sportpark In de Bandert
21 apr 09:30 SSE JO9-1G - DESM JO9-3G Sportpark de Heikampen
21 apr 09:30 RKVB JO9-1G - DESM JO9-4 Sportpark het Kerkveld
21 apr 10:30 Sportclub Leeuwen JO15-3 - DESM JO15-2G Sportpark Loyveldweg
21 apr 10:30 Someren JO11-3G - DESM JO11-2G Sportpark De Potacker
21 apr 10:45 DESM JO15-3G - ST Panningen/Egchel JO15-2 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 10:45 DESM JO13-2G - MMC Weert JO13-3 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 12:00 RKSVO JO13-3G - DESM JO13-3G Sportpark De Houwakker
21 apr 12:45 DESM JO19-2 - Veritas JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 13:00 Blerick JO15-1 - DESM JO15-1G Sportpark 't Saorbrook
21 apr 15:00 DESM JO17-2G - Laar JO17-2 Sportpark De Moeësdiêk
21 apr 15:00 RKSVO JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark De Houwakker
21 apr 15:30 DESM JO19-1 - VV Zwentibold JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
22 apr 10:00 DESM 4 - RKSVO 4 Sportpark De Moeësdiêk
22 apr 10:00 Merefeldia 3 - DESM 3 Sportpark Merefeldia
22 apr 10:00 Rood Wit'67/Plus 35+1 - DESM 35+2 Sportpark d'n Opkikker
22 apr 10:00 Eindse Boys 35+1 - DESM 35+1 Sportpark Op de Hooven
22 apr 10:30 DESM 5 - MMC Weert 5 Sportpark De Moeësdiêk
22 apr 11:00 FC Geleen-Zuid 2 - DESM 2 Sportpark Graaf Huyncomplex
22 apr 14:30 Haelen 1 - DESM 1 Sportpark Houtrust
26 apr 18:30 DESM JO11-3G - SHH JO11-7 Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 09:00 DESM JO11-1 - Eindse Boys JO11-1G Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 09:00 DESM JO11-2G - RKSVO JO11-2G Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 09:00 DESM JO9-1 - SVC 2000 JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 09:00 DESM JO9-2 - Veritas JO9-2G Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 09:00 MMC Weert JO9-3 - DESM JO9-3G Sportpark Graswinkel
28 apr 09:30 SSE JO9-3G - DESM JO9-5G Sportpark de Heikampen
28 apr 10:00 Laar JO11-4 - DESM JO11-3G Sportpark Laarderveld
28 apr 10:30 Horn JO9-2 - DESM JO9-4 Sportpark Casquettenakker
28 apr 10:45 DESM JO15-2G - Laar JO15-4 Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 10:45 DESM JO13-3G - Wittenhorst JO13-4 Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 11:30 Someren JO13-4G - DESM JO13-2G Sportpark De Potacker
28 apr 12:45 DESM JO13-1 - Leveroy JO13-1G Sportpark De Moeësdiêk
28 apr 14:00 Reuver JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark Dijckerhof
28 apr 14:30 Brevendia JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark De Steinakker
28 apr 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 - DESM JO19-2 Sportpark Panningen-Noord
29 apr 09:30 DESM 35+2 - RKSVO 35+2 Sportpark De Moeësdiêk
29 apr 09:30 DESM 35+1 - FC Oda 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
29 apr 10:00 Laar 7 - DESM 5 Sportpark Laarderveld
29 apr 11:30 DESM 2 - BSV Limburgia/Kamerland 2 Sportpark De Moeësdiêk
29 apr 12:00 DESM 3 - MMC Weert 4 Sportpark De Moeësdiêk
29 apr 12:00 ST RKSVV/RKESV 2 - DESM 4 Sportpark Molenzicht
29 apr 14:30 DESM 1 - RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 1 Sportpark De Moeësdiêk
1 mei 19:00 Oranje Blauw'15 2 - DESM 2 Sportpark Gemeentelijk
5 mei 09:00 DESM JO11-4G - EVV JO11-4G Sportpark De Moeësdiêk
5 mei 09:00 DESM JO9-5G - RKSVN JO9-3G Sportpark De Moeësdiêk
5 mei 09:00 MMC Weert JO9-2 - DESM JO9-2 Sportpark Graswinkel
5 mei 10:30 VV GKC / RKHVC JO11-1G - DESM JO11-1 Sportpark In 't Veldt
5 mei 11:00 Eindse Boys JO13-1G - DESM JO13-1 Sportpark Op de Hooven
5 mei 11:00 S.V. Brandevoort JO11-3 - DESM JO11-2G sportpark Brandevoort
5 mei 11:30 Sparta'18 JO13-6G - DESM JO13-3G Sportpark 't Spansel
5 mei 12:15 Bruheze JO17-2 - DESM JO17-2G Sportpark Espendonk
5 mei 12:45 DESM JO19-2 - Sportclub Leeuwen JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
5 mei 13:00 Someren JO15-2G - DESM JO15-2G Sportpark De Potacker
5 mei 15:00 DESM JO17-1 - SVC 2000 JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 mei 10:00 DESM 4 - Laar 5 Sportpark De Moeësdiêk
6 mei 10:00 SVVH 35+1 - DESM 35+1 Sportpark De Beekkant
6 mei 10:30 DESM 5 - Wilhelmina'08 3 Sportpark De Moeësdiêk
6 mei 11:30 DESM 2 - GSV'28 2 Sportpark De Moeësdiêk
6 mei 12:00 Someren 5 - DESM 3 Sportpark De Potacker
6 mei 14:30 DESM 1 - Brevendia 1 Sportpark De Moeësdiêk
8 mei 20:00 Panningen 2 - DESM 2 Sportpark Panningen-Noord
10 mei 09:30 DESM 35+2 - Altweerterheide 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
10 mei 09:30 DESM 35+1 - Merefeldia 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
10 mei 10:00 Merefeldia 7 - DESM 5 Sportpark Merefeldia
10 mei 11:00 Roggel 6 - DESM 4 Sportpark De Mössehook
10 mei 12:00 DESM 3 - RKSVO 3 Sportpark De Moeësdiêk
10 mei 14:30 VV ALFA SPORT 1 - DESM 1 ALFASPORT ARENA
DESM
Design by AAN15  -  Powered by DICO  © 2006-2018DigiBit