DESM

ACTUEEL

1e oefenwedstrijd dinsdag 20 augustus DESM 1 - Schinveld 1 om 20:00 uur
HET IS TEN STRENGSTE VERBODEN OM OVER DE GESLOTEN POORTEN EN HEKKEN TE KLIMMEN EN GEBRUIK TE MAKEN VAN DE VOETBALVELDEN. BIJ OVERTREDING KUNNEN ER SANCTIES VOLGEN VOOR BETROKKEN SPELERS
Ben Steijntjes
beker
31 aug. 09:00 DESM JO9-2G - Wilhelmina'08 JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 09:00 DESM JO8-1 - FC Oda JO8-1 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 09:15 DESM JO11-1 - MMC Weert JO11-1 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 09:15 DESM JO11-2 - VV GKC / RKHVC JO11-3 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 09:15 DESM JO10-2 - FC Oda JO10-3 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 09:30 FC Oda JO8-2 - DESM JO8-2 Sportpark Boshoven
31 aug. 10:00 Crescentia JO10-1 - DESM JO10-1 Sportpark Ut Veldje
31 aug. 10:00 s.v. Laar JO9-2 - DESM JO9-1 Sportpark Laarderveld
31 aug. 10:30 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3 - DESM JO13-2 Sportpark De Steinakker
31 aug. 11:30 DESM JO13-1G - FC Geleen-Zuid JO13-1 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 11:30 DESM JO15-2G - VV GKC / RKHVC JO15-2 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 12:00 Neerkandia JO12-1G - DESM JO12-1 Sportpark de Moostdijk
31 aug. 12:45 MMC Weert JO15-1 - DESM JO15-1G Sportpark Graswinkel
31 aug. 13:15 DESM JO17-2G - ST FC Oda/MMC Weert JO17-2 Sportpark De Moeësdiêk
31 aug. 15:00 MMC Weert JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark Graswinkel
31 aug. 15:00 s.v. Laar JO19-2 - DESM JO19-2 Sportpark Laarderveld
31 aug. 15:30 DESM JO17-1 - s.v. Laar JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
1 sep. 11:30 DESM 2 - Panningen 2 Sportpark De Moeësdiêk
1 sep. 12:00 DESM 4 - RKSVV 3 Sportpark De Moeësdiêk
1 sep. 12:00 FC Maasgouw 2 - DESM 3 Sportpark Ter Koel
1 sep. 12:30 EMS 4 - DESM 6 Sportpark Kitskensberg
1 sep. 14:30 DESM 1 - RKSVV 1 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 09:00 DESM JO9-1 - SV Someren JO9-2 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 09:00 DESM JO8-2 - MMC Weert JO8-2 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 09:00 MMC Weert JO11-3 - DESM JO11-2 Sportpark Graswinkel
7 sep. 09:00 MMC Weert JO9-1 - DESM JO9-2G Sportpark Graswinkel
7 sep. 09:00 Brevendia JO8-2 - DESM JO8-1 Sportpark De Steinakker
7 sep. 09:15 DESM JO12-1 - Leveroy JO12-1G Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 09:15 DESM JO10-1 - MMC Weert JO10-2 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 10:00 Merefeldia JO10-3 - DESM JO10-2 Sportpark Merefeldia
7 sep. 11:00 Merefeldia JO11-1 - DESM JO11-1 Sportpark Merefeldia
7 sep. 11:30 DESM JO13-2 - ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO13-2 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 11:30 DESM JO15-1G - VV GKC / RKHVC JO15-1 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 11:30 Wilhelmina'08 JO17-2 - DESM JO17-2G Sportpark Drakesteyn
7 sep. 11:30 FC Oda JO15-4G - DESM JO15-2G Sportpark Boshoven
7 sep. 12:00 SHH JO13-1 - DESM JO13-1G Sportpark De Wolfsberg
7 sep. 13:15 DESM JO19-2 - Eindse Boys JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
7 sep. 14:45 NWC JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark 't Root
7 sep. 15:30 DESM JO19-1 - FC Oda JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
8 sep. 09:45 DESM 6 - RKAVC 3 Sportpark De Moeësdiêk
8 sep. 10:30 Veritas VR1 - DESM VR1 Sportpark Breierein
8 sep. 11:30 DESM 3 - Linne 2 Sportpark De Moeësdiêk
8 sep. 12:00 RKSVO 2 - DESM 2 Sportpark De Houwakker
8 sep. 12:15 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 - DESM 5 Sportpark 't Heukske
8 sep. 12:15 MMC Weert 5 - DESM 4 Sportpark Graswinkel
8 sep. 14:30 VV GKC / RKHVC 1 - DESM 1 Sportpark Grasheim
DESM