DESM

ACTUEEL

Jubileumfeest 75 jaar DESM gaat in juni 2020 niet door! De werkgroep komt spoedig met een beslissing ''hoe nu verder''.
LET OP! i.v.m. het coronavirus zijn er tot en met 28 april gèèn wedstrijden en trainingen en blijft het sportpark gesloten !
Ben Steijntjes
regulier
2 apr. 19:00 H.B.S.V. JO13-1 - DESM JO13-1G Sportpark Schansheide te Venlo
4 apr. 08:45 Sportclub Irene JO11-1 - DESM JO11-1 Sportpark De Bakenbos
4 apr. 09:00 DESM JO9-2G - FC Oda JO9-2 Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 09:00 DESM JO8-2 - Sittard JO8-5 Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 09:00 Helden JO10-1 - DESM JO10-1 Sportpark Kerkeböske
4 apr. 09:00 MBC'13 JO9-1G - DESM JO9-1 Sportpark Mortelskoel
4 apr. 09:00 SVM JO8-1 - DESM JO8-1 Sportpark Burgemeester Smeets
4 apr. 09:15 DESM JO10-2 - RKSVO JO10-2G Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 09:15 DESM JO11-2 - ZSV JO11-3G Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 09:30 RKAVC JO9-2G - DESM JO9-3 Sportpark De Sprunck
4 apr. 10:15 FC Maasgouw JO12-1 - DESM JO12-1 Sportpark Ter Koel
4 apr. 11:30 DESM JO15-2G - Merefeldia JO15-3 Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 11:30 DESM JO13-2 - S.V. Heythuysen JO13-2G Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 11:30 FC Oda JO13-1 - DESM JO13-1G Sportpark Boshoven
4 apr. 13:15 DESM JO15-1G - RKVB JO15-1 Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 13:15 DESM JO19-2 - VV GKC / RKHVC JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
4 apr. 15:00 ZSV JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark De Kranenmortel
4 apr. 15:30 DESM JO17-1 - s.v. Laar JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
5 apr. 09:30 DESM 35+1 - Rood Wit'67/Plus 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
5 apr. 09:30 Boekoel 35+1 - DESM 35+2 Sportpark Hoenderberg
5 apr. 09:45 DESM 5 - Merefeldia 6 Sportpark De Moeësdiêk
5 apr. 11:30 DESM 2 - Caesar 2 Sportpark De Moeësdiêk
5 apr. 11:30 Liessel 2 - DESM 3 Sportpark De Smeltkroes
5 apr. 11:30 RKAVC VR1 - DESM VR1 Sportpark De Sprunck
5 apr. 12:00 DESM 4 - S.V. Roggel 4 Sportpark De Moeësdiêk
5 apr. 12:00 RKSVV 2 - DESM 6 Sportpark Molenzicht
5 apr. 14:30 DESM 1 - FC Cranendonck 1 Sportpark De Moeësdiêk
11 apr. 09:30 SVC 2000 JO8-1 - DESM JO8-1 Sportpark de Wijher
11 apr. 11:30 DESM JO13-2 - Sportclub Leeuwen JO13-2 Sportpark De Moeësdiêk
11 apr. 18:00 RKSVO 6 - DESM 4 Sportpark De Houwakker
11 apr. 18:00 RKSVO 4 - DESM 6 Sportpark De Houwakker
18 apr. 09:00 DESM JO9-1 - Sparta'18 JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 09:00 DESM JO8-2 - OVCS JO8-2 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 09:00 Eindse Boys JO12-1 - DESM JO12-1 Sportpark Op de Hooven
18 apr. 09:00 Slekker Boys JO9-1G - DESM JO9-2G Sportpark Slekker Boys
18 apr. 09:15 DESM JO10-2 - Brevendia JO10-2 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 09:15 DESM JO11-1 - SV Someren JO11-1 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 09:45 RKSVO JO11-2G - DESM JO11-2 Sportpark De Houwakker
18 apr. 10:30 Sportclub Irene JO8-1G - DESM JO8-1 Sportpark De Bakenbos
18 apr. 10:30 DES Swalmen JO10-1 - DESM JO10-1 Sportpark de Bosberg
18 apr. 10:45 ST Roggel/SVVH JO9-2G - DESM JO9-3 Sportpark De Mössehook
18 apr. 11:30 DESM JO15-2G - ST Brevendia/Altweerterheide/Crescentia JO15-2 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 11:30 DESM JO13-2 - ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 12:00 Venlosche Boys JO13-1 - DESM JO13-1G Sportpark Alde Wielerbaan
18 apr. 13:15 DESM JO15-1G - MBC'13 JO15-1G Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 13:15 DESM JO17-2G - SV Budel JO17-3 Sportpark De Moeësdiêk
18 apr. 14:30 ASV'33 JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark De Hut
18 apr. 15:00 VV Born JO19-2 - DESM JO19-2 Sportpark Op den Toren
18 apr. 15:30 DESM JO17-1 - SVH'39 JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
19 apr. 09:30 DESM 6 - Eindse Boys 3 Sportpark De Moeësdiêk
19 apr. 09:45 DESM 5 - Panningen 5 Sportpark De Moeësdiêk
19 apr. 10:00 FC Cranendonck 35+1 - DESM 35+1 Sportpark De Braken
19 apr. 10:30 RKMSV 35+1 - DESM 35+2 Sportpark De Starte
19 apr. 11:30 EMS 4 - DESM 4 Sportpark Kitskensberg
19 apr. 11:45 DESM 3 - Brevendia 3 Sportpark De Moeësdiêk
19 apr. 12:00 DESM VR1 - RKMSV VR2 Sportpark De Moeësdiêk
19 apr. 12:00 SHH 2 - DESM 2 Sportpark De Wolfsberg
19 apr. 14:30 DESM 1 - ONDO 1 Sportpark De Moeësdiêk
DESM