DESM

ACTUEEL

HET IS TEN STRENGSTE VERBODEN OM OVER DE GESLOTEN POORTEN EN HEKKEN TE KLIMMEN EN GEBRUIK TE MAKEN VAN DE VOETBALVELDEN. BIJ OVERTREDING KUNNEN ER SANCTIES VOLGEN VOOR BETROKKEN SPELERS
Ben Steijntjes
regulier
22 okt. 18:30 DESM JO15-1G - VV GKC / RKHVC JO15-1 Sportpark 't Heukske
beker
22 okt. 19:30 DESM 4 - SNA 2 Sportpark De Moeësdiêk
regulier
26 okt. 09:00 DESM JO9-2G - Neerkandia JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 09:00 DESM JO8-2 - RKSVO JO8-1G Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 09:15 DESM JO10-1 - S.V. Brandevoort JO10-1 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 09:15 DESM JO10-2 - Veritas JO10-1 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 09:30 RKMSV JO11-3 - DESM JO11-2 Sportpark De Starte
26 okt. 10:00 SSE JO13-2G - DESM JO13-2 Sportpark de Heikampen
26 okt. 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 - DESM JO8-1 Sportpark Panningen-Noord
26 okt. 11:30 DESM JO15-2G - RKSVN JO15-2 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 11:30 DESM JO13-1G - RKVVL/Polaris JO13-1 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 13:15 DESM JO12-1 - VV HEBES JO12-1 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 13:15 DESM JO17-2G - Wilhelmina'08 JO17-2 Sportpark De Moeësdiêk
26 okt. 13:30 S.V. Argo JO15-1 - DESM JO15-1G Sportpark Den Dreesj
26 okt. 14:30 SPV JO19-1 - DESM JO19-2 Sportpark Hoge Zijde
26 okt. 15:00 MVC'19 JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark De Drie Sprong
26 okt. 15:30 DESM JO19-1 - Sportclub Susteren JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
27 okt. 09:30 DESM 35+2 - Brevendia 35+2 Sportpark De Moeësdiêk
27 okt. 09:45 DESM 6 - Merefeldia 5 Sportpark De Moeësdiêk
27 okt. 10:00 Eindse Boys 35+1 - DESM 35+1 Sportpark Op de Hooven
27 okt. 11:30 DESM 4 - VV HEBES 4 Sportpark De Moeësdiêk
27 okt. 11:30 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 - DESM 2 Sportpark Lindenheuvel
27 okt. 12:00 Merefeldia VR1 - DESM VR1 Sportpark Merefeldia
27 okt. 12:00 SHH 6 - DESM 5 Sportpark De Wolfsberg
27 okt. 14:30 DESM 1 - SJVV 1 Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 09:00 DESM JO8-1 - NWC JO8-2G Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 09:00 Bruheze JO9-1 - DESM JO9-1 Sportpark Espendonk
2 nov. 09:00 SV Someren JO8-3 - DESM JO8-2 Sportpark De Potacker
2 nov. 09:15 DESM JO11-1 - MMC Weert JO11-1 Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 09:15 DESM JO11-2 - RKMSV JO11-2 Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 10:00 Merefeldia JO10-3 - DESM JO10-2 Sportpark Merefeldia
2 nov. 10:00 Lierop JO9-1 - DESM JO9-2G Sportpark De Renkant
2 nov. 10:00 Mifano JO10-1 - DESM JO10-1 Sportpark De Ark
2 nov. 11:15 MBC'13 JO13-1G - DESM JO13-1G Sportpark Mortelskoel
2 nov. 11:30 DESM JO15-1G - Sittard JO15-1 Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 11:30 DESM JO13-2 - VV HEBES JO13-1 Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 12:00 Blerick JO12-2 - DESM JO12-1 Sportpark 't Saorbrook
2 nov. 13:00 VV HEBES JO15-1 - DESM JO15-2G Sportpark VV HEBES
2 nov. 13:15 DESM JO19-2 - Deurne JO19-2 Sportpark De Moeësdiêk
2 nov. 14:30 ST Roggel/SVVH JO17-2 - DESM JO17-2G Sportpark De Mössehook
2 nov. 15:00 UOW '02 JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark Terwaerden
2 nov. 15:30 DESM JO17-1 - Mierlo Hout JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
3 nov. 09:30 DESM 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
3 nov. 09:45 DESM 5 - SVVH 2 Sportpark De Moeësdiêk
3 nov. 10:00 Altweerterheide 35+1 - DESM 35+2 Sportpark Op Den Das
3 nov. 11:00 Neerkandia 3 - DESM 4 Sportpark de Moostdijk
3 nov. 11:30 DESM 2 - MMC Weert 3 Sportpark De Moeësdiêk
3 nov. 12:00 DESM VR1 - ST FC Roerdalen/SVH'39 VR2 Sportpark De Moeësdiêk
3 nov. 12:00 ONDO 2 - DESM 3 Sportpark de Heikamp te Heusden
3 nov. 12:30 s.v. Laar 6 - DESM 6 Sportpark Laarderveld
3 nov. 14:30 Neerkandia 1 - DESM 1 Sportpark de Moostdijk
9 nov. 09:00 DESM JO9-1 - s.v. Laar JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 09:00 DESM JO9-2G - SV Budel JO9-2 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 09:00 DESM JO8-2 - MMC Weert JO8-2 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 09:15 DESM JO12-1 - SVC 2000 JO12-2 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 09:15 DESM JO10-1 - Stiphout Vooruit JO10-1 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 10:00 ST Crescentia/Altweerterheide JO10-1 - DESM JO10-2 Sportpark Ut Veldje
9 nov. 10:00 SHH JO11-1 - DESM JO11-1 Sportpark De Wolfsberg
9 nov. 10:00 RKMSV JO8-1 - DESM JO8-1 Sportpark De Starte
9 nov. 10:30 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3 - DESM JO13-2 Sportpark De Steinakker
9 nov. 10:45 Liessel JO11-3G - DESM JO11-2 Sportpark De Smeltkroes
9 nov. 11:15 s.v. Laar JO15-2 - DESM JO15-1G Sportpark Laarderveld
9 nov. 11:30 DESM JO13-1G - s.v. Laar JO13-1 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 11:30 DESM JO15-2G - MMC Weert JO15-2 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 13:15 DESM JO17-2G - SHH JO17-4 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 15:00 Sportclub Irene JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark De Bakenbos
9 nov. 15:30 DESM JO19-1 - Walram JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
9 nov. 19:30 DESM 1 - s.v. Laar 1 Sportpark De Moeësdiêk
10 nov. 09:30 SV Budel 35+1 - DESM 35+1 Sportpark Budel
10 nov. 09:45 DESM 6 - Brevendia 4 Sportpark De Moeësdiêk
10 nov. 09:45 MMC Weert 6 - DESM 5 Sportpark Graswinkel
10 nov. 10:30 S.V. Heythuysen 3 - DESM 4 Sportpark Molenhoek
10 nov. 11:00 FC Geleen-Zuid 2 - DESM 2 Sportpark Graaf Huyncomplex
10 nov. 11:30 DESM 3 - SVSH 2 Sportpark De Moeësdiêk
10 nov. 12:00 DESM VR1 - S.V. Roggel VR1 Sportpark De Moeësdiêk
DESM