DESM

ACTUEEL

WINTERPROGRAMMA: zie wedstrijden en dan winterprogramma
HET IS TEN STRENGSTE VERBODEN OM OVER DE GESLOTEN POORTEN EN HEKKEN TE KLIMMEN EN GEBRUIK TE MAKEN VAN DE VOETBALVELDEN. BIJ OVERTREDING KUNNEN ER SANCTIES VOLGEN VOOR BETROKKEN SPELERS
Ben Steijntjes

WINTER-OEFENPROGRAMMA SEIZOEN 2018-2019

Donderdag 3 januari trainen selectie 20:00 uur

Zaterdag 5 januari mixtoernooi voor ALLE senioren (incl. VR1) en de JO19-1 + JO19-2 17:00 uur

Zaterdag 5 januari nieuwjaarsreceptie 19:00 uur

Dinsdag 8 januari trainen selectie 20:00 uur

Donderdag 10 januari trainen selectie 20:00 uur

Zondag 13 januari oefenwedstrijd DESM 1 - SVC 2000 1 12:00 uur

Dinsdag 15 januari trainen vrouwen 19:30 uur en selectie 20:00 uur

Donderdag 17 januari trainen selectie en lagere elftallen 20:00 uur

Zondag 20 januari competitiewedstrijd FC Oda 1 - DESM 1 14:30 uur

Zondag 20 januari schaduwwedstrijd DESM 1 - Slekker Boys 1 12:00 uur

Zondag 20 januari als 1e doorgaat dan speelt DESM 2 tegen Slekker Boys 1 12:00 uur

Dinsdag 22 januari trainen vrouwen 19:30 uur en selectie 20:00 uur

Donderdag 24 januari trainen selectie en lagere elftallen 20:00 uur

Vrijdag 25 januari trainen vrouwen 19:30 uur

Zaterdag 26 januari competitiewedstrijd najaar DESM JO19-2 - Reuver JO19-2 12:00 uur

Zondag 27 januari competitiewedstrijd DESM 1 - Lierop 1 14:30 uur

Zondag 27 januari oefenwedstrijd DESM 2 - FC Oda 2 11:30 uur

Zondag 27 januari competitiewedstrijd RKESV 2 - DESM 3 11:00 uur

Zondag 27 januari competitiewedstrijd DESM 4 - RKSVO 3 11:30 uur

Zondag 27 januari competitiewedstrijd RKSVO 4 - DESM 5 12:00 uur

Zondag 27 januari competitiewedstrijd Eindse Boys 35+1 - DESM 35+1 10:00 uur

Zondag 27 januari vrouwen oefenwedstrijd of trainen 11:00 uur

Dinsdag 29 januari trainen vrouwen 19:30 uur en selectie 20:00 uur

Donderdag 31 januari trainen selectie en lagere elftallen 20:00 uur

Vrijdag 1 februari trainen vrouwen 19:30 uur

Zondag 3 februari competitiewedstrijd RKESV 1 - DESM 1 14:30 uur

Zondag 3 februari schaduwwedstrijd DESM 1 - RKVB 1 14:30 uur

Zondag 3 februari competitiewedstrijd Born 2 - DESM 2 11:00 uur

Zondag 3 februari competitiewedstrijd DESM 3 - Someren 6 12:00 uur

Zondag 3 februari competitiewedstrijd DESM 5 - Brevendia 4 11:30 uur

Zondag 3 februari competitiewedstrijd DESM 6 - FC Maasgouw 3 9:30 uur

Zondag 3 februari vrouwen oefenwedstrijd of trainen 11:00 uur

Dinsdag 5 februari trainen vrouwen 19:30 uur en selectie 20:00 uur

Donderdag 7 februari trainen selectie en lagere elftallen 20:00 uur

Vrijdag 8 februari trainen vrouwen 19:30 uur

Zaterdag 9 en Zondag 10 februari begin 2e helft van de competitie

DESM