DESM

ACTUEEL

IN MEMORIAM | PIERRE DANIELS
Vertraging bestellingen webshop (bestel op tijd voor sint & kerst)
Steun ons met de Grote Clubactie 2021
Nieuwe vacatures - VV DESM
Ben Steijntjes

BESTUUR & COMMISSIES V.V. DESM

 

DAGELIJKS BESTUUR    
Voorzitter: Remon Moonen voorzitter@desm.nl
Vice Voorzitter:  
Secretaris: Willeke Heijligers info@desm.nl
Penningmeester: Joey Donkers  
Bestuurslid: Stan Rademakers
WEDSTRIJDSECR. JEUGD : Rogier Tans jeugdwedstrijdsecretaris@desm.nl
06 24 58 24 08
WEDSTRIJDSECR. SENIOREN : Cor Scheepers cor.scheepers@hotmail.nl
                                                          
06 49 92 60 68 
   
VOETBALCOMMISSIE :
Voorzitter : Tim Jacobs voetbalzaken@desm.nl
Vice voorzitter : Kevin Meijer
Hoofd Jeugdopleiding : Frank van Meijl
Coördinator JO19-JO17 : Johan Moonen
Coördinator JO15-JO13 : John Peeters
Coördinator JO12-JO11-JO10 : Pascal Peeters
Coördinator JO9-JO8-mini's : Angelo Simons
Coördinator selectie : Joost Philipsen
Coördinator senioren : Bart Halfers  
PR & SPONSOR COMMISSIE
   
Voorzitter:                               
Erwin Simons e.simons@smitsvandenbroek.nl
Leden: Jos Maes  
  Herman Smits  
  Lennard Schreurs  
Bobby Zuidwijk
Job van Holstein
Levy Göbbels
  Hans Moonen  
Website, nieuws & verslagen: Levy Göbbels website@desm.nl
  Job Holstein                      
ACCOMODATIE COMMISSIE          
   
Contactpersoon: May van Nieuwenhoven                                             
                                                                                                                           
ACTIVITEITEN- EN KANTINE COMMISSIE    
Voorzitter: Joeri Teeuwen activiteiten.desm@hotmail.com
Leden: Dennis Triepels  
Kevin van Pol
Tom Lenders
  Sanne Moonen  
  Silvie Scheepers  
     
MATERIAAL & KLEDINGBEHEER    
Senioren / Jeugd                                           
William Vonken  
     
KANTINEBEHEER Peter Wulms  
  Cor Scheepers  
Henri Peeters
Eric Lenders
     
LEDENADMINISTRATIE    
Senioren: Claudia Moonen senioren@desm.nl
Jeugd: Jacques Rademakers        
jeugd@desm.nl
     
REDACTIE Maarten Prinsen  
     
     

DESM